خانه > مطالب و آموزشهای ماساژ > ماساژ درمانگر چگونه انتخاب می‌شود؟

ماساژ درمانگر چگونه انتخاب می‌شود؟

برای مراجعه به یک ماساژ درمانگر از دوستان خود و یا مراقبین بهداشتی قابل اعتماد کمک بگیرید.میتوانید ‏قبل از ملاقات با درمانگر خود تحقیق کنید.‏

۳۰ ایالت و ناحیه در ایالات متحده، قانون حمایت از تخصص ماساژدرمانی را گذرانده‌اند و آزمایشات این دوره‌ها را تعریف کرده‌اند. اگرچه مقررات اخذ مدرک از ایالتی به ایالت دیگر تفاوت دارد. در بسیاری از ایالات یک دوره ۶۰۰ ساعته برای آموزش آن در نظر گرفته شده است و اخذ درجه منوط به شرکت در امتحان سراسری بورد تخصصی ماساژدرمانی ویرجینیا است.

برای مراجعه به یک ماساژ درمانگر از دوستان خود و یا مراقبین بهداشتی قابل اعتماد کمک بگیرید. قبل از ملاقات با درمانگر خود تحقیق کنید. برای مثال سؤال کنید که در کدام رشته ماساژدرمانی تخصص دارد و (AMTA) دارد.

به خاطر داشته باشید که در زمان ویزیت، باید احساس راحتی داشته باشید. در صورتی که شخصیت و خصوصیات اخلاقی درمانگر خود را نمی‌پسندید فرد دیگری را جست‌وجو کنید که با او احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

برای یادگیری روش‌های ماساژدرمانی و آموزش آن به اطرافیان می‌توانید از کتاب‌ها و نوارهای آموزشی ویدیویی بهره جویید. در بسیاری از کشورها کلاس تکنیک‌های ماساژدرمانی یا مراکز آموزشی بزرگسالان وجود دارد.


مطالب زیر برای افزایش دانش و آگاهی شما مفید خواهند بود:

دیدگاهتان را بنویسید