ماساژتراپیست جهت ماساژ به صورت زن جوان سیلی میزند

ماساژ سیلی به انگلیسی Slapping Massage همان طور که از نامش پیداست، شامل ترکیبی از نوازش‌های آرام و سیلی‌های دردناک است که باعث تحریک تولید کلاژن در صورت می‌شود. این ماساژ باستانی تایلند به ریلکس کردن عضلات کمک می‌کند و همچنین این روش برای بهبود گردش خون هم مفید است.

Pukkalanun Gam، متخصص ماساژ درمانی تایلندی مستقر در کالیفرنیا، ایالات متحده، تمامی موارد در مورد این نوع ماساژ بررسی و فهمیده است. او اولین کسی بود که این تکنیک را معرفی کرد، بنابراین آنچه شما باید از خود استاد بدانید در اینجا است. طبق ادبیات ماساژ تایلندی، بدن دارای خطوط انرژی است، همچنین به‌عنوان سن sen شناخته می‌شود. این خطوط انرژی بر روی صورت شما نیز وجود دارد و خنک شدن سریع یا سیلی زدن باعث می‌شود ماهیچه‌ها شل شود و خطوط انرژی باز شود.

تولید کلاژن با ماساژ سیلی

سیلی درمانی یک روش درمانی جایگزین است که طی چند سال اخیر برجستگی خاصی کسب کرده است. سیلی زدن صورت می‌تواند از جهات مختلف به شما کمک کند. با فعال کردن ماهیچه‌ها در منطقه و تقویت جریان خون به‌صورت شما لطافت می‌دهد زیرا باعث تحریک تولید کلاژن می‌شود. علاوه بر این، به بهبود کیفیت پوست شما کمک می‌کند و آن را درخشان‌تر می‌کند. همچنین بعد از پاک‌سازی به پوست شما کمک می‌کند تا کرم‌ها، سرم‌ها و روغن‌های صورت را بسیار مؤثرتر جذب کند.

طبق گفته ماوین سمبونتام، که صاحب ماساژ تاتا در سانفرانسیسکو است، یک تکنیک زیبایی تایلندی معروف به ضربه زدن به پوست صورت است ،به پوست و چروک کمک می‌کند، صورت شما را لاغرتر می‌کند و منافذ شما را کوچک‌تر می‌کند. ماساژ با سیلی به مواد مغذی موجود در محصولات شما کمک می‌کند تا به عمیق‌ترین لایه‌های پوست شما نفوذ کنند و باعث می‌شود آن‌ها مؤثرتر عمل کنند. گردش خون را بهبود می‌بخشد و به پوست شما تب و تاب می‌بخشد. ماهیچه‌های صورت شما را ماساژ داده و سفت می‌کند و دوام کیفیت پوست صورت را بالا می‌برد.


مطالب زیر برای افزایش دانش و آگاهی شما مفید خواهند بود:

دیدگاهتان را بنویسید