راهنمای ماساژ درمانگر سیار برای گرم نگه داشتن مشتریان در زمستان

زنی که خود را در پتوی ضخیم و گرم پیچیده است، روی مبل نشسته در برابر دیوار آجری

ماه‌های سرد و افسرده سال می‌توانند بیشتر از افسردگی زمستانی صرف به همراه داشته باشند. از عضلات سفت شده، گردش خون ضعیف، پوست خشک و سیستم ایمنی ناکارآمد (سلام به فصل آنفلوانزا!) – زمستان متاسفانه می‌تواند باعث شود احساس بدتری داشته باشید.

ما می‌دانیم که ماساژ می‌تواند به بدن کمک کند تا از این ناراحتی‌های زمستانی بهبود پیدا کنید اما همچنین می‌دانیم که مشتریان شما ممکن است نگران باشند که ماساژ در یک محیط سرد نتواند تجربه‌ای آرامش‌بخش فراهم کند.

خوشبختانه تعدادی روش وجود دارند که می‌توانید اطمینان حاصل کنید که مشتریان‌تان در طول ماساژشان کاملاً گرم نگه داشته شوند – به جز از اینکه از آنها درخواست کنیم که پنجره‌های‌شان را بسته نگه دارند و سیستم گرمایش را روشن کنند!

این 6 نکته برتر ما برای دادن بهترین ماساژ زمستانی است:

1. استفاده از پتوی گرم‌کننده

استفاده از پتوی گرم‌کننده یا اضافه کردن یک پتوی ضخیم و پرزدار به میز ماساژ برای آن دسته از مشتریانی که به گرمای اضافی نیاز دارند ایده‌آل است. استفاده از مواد ضخیم و نرم مانند پشم شیشه راهی عالی برای تضمین راحتی نهایی است، در حالی که داشتن یک پتوی گرم یا حتی یک پد گرم‌کننده قابل حمل ممکن است راه حل کافی برای مشتری‌ای باشد که نگران است خانه‌شان برای لذت بردن از ماساژ خیلی سرد باشد.

2. روغن ماساژ

گرم نگه داشتن روغن‌هایتان با یک گرم‌کننده برقی روغن، واکنش “اوه این سرده!” را در ابتدای ماساژ از بین می‌برد. روغن ماساژ گرم به خصوص وقتی تکنیک‌های آروماتراپی را به درمان خود اضافه می‌کنید، بسیار آرام‌بخش است. در حالی که آروماتراپی گزینه‌ای است که توسط مشتری شما انتخاب می‌شود، استفاده از روغن‌های ماساژ مرکبات، با آرام کردن حواس و ترویج آرامش سطح راحتی مشتری را افزایش می‌دهد.

3. مشتریان خود را با سنگ‌های داغ خوشحال کنید

سنگ‌های داغ ممکن است بهترین انتخاب برای ماساژ زمستانی باشند. در حالی که مشتری باید تصمیم بگیرد که سنگ‌های داغ را به ماساژ خود اضافه کند یا نه اما این گزینه برای آب و هوای سرد زمستانی کاملاً مناسب است. در حالی که داشتن فواید جسمی مانند بهبود سفتی عضلات و تسکین درد را به همراه دارند، سنگ‌های داغ همچنین حداکثر آرامش را به مشتری شما می‌دهند.

4. دست‌های خود را گرم نگه دارید

البته، آن لحظه شوک کوچک اولیه که ماساژ را شروع می‌کنید، به طور قابل توجهی در هر فصلی از سال عادی است، اما به ویژه در زمستان بیشتر مشهود می‌شود. گرم نگه داشتن دست‌هایتان قبل از شروع، چه اینکه دست‌هایتان را به آرامی به هم بمالید یا دست‌هایتان را با آب داغ بشویید، روش عالی برای آسوده کردن مشتری از همان ابتدا و همچنین گرم نگه داشتن آنها است!

5. استفاده از کیسه گندم گرم

قراردادن یک کیسه گندم گرم روی پیشانی مشتریان در طول ماساژ می‌تواند راهی ساده برای گرم کردن حواس باشد. البته شما باید ابتدا با مشتری خود چک کنید که آیا با این تکنیک احساس راحتی دارند یا نه، اما گرم نگه داشتن صورت روش خوبی برای ایجاد احساس گرم و صمیمی است.

6. نواحی که در حال درمان نیستید را پوشیده نگه دارید

در حالی که این نکته ممکن است بسیار واضح به نظر برسد، اما نگه داشتن مشتریان در حالتی گرم و محافظت شده با کمک به حفظ حداکثر گرمای بدنشان، برای ارائه راحتی نهایی به مشتریان، ضروری است. حوله‌های اضافی یا پتوها کار را راه می‌اندازند. این‌ها می‌توانند در حالی که شما روی دیگر قسمت‌های بدن کار می‌کنید، دور نواحی که در حال ماساژ نیستید پیچیده شوند.

ماه‌های زمستان می‌توانند افسرده‌کننده باشند و احساس شود که هرگز به پایان نخواهند رسید، بنابراین با کمی گرما دادن به زمستان اطمینان حاصل کنید از اینکه مشتری شما حداکثر راحتی و آرامش را در طول ماساژ خود تجربه می‌کند!

دیدگاهتان را بنویسید