فکر می‌کنید با یک ماساژ زوجی، شریک زندگی‌تان را غافلگیر کنید؟ چیزهایی که نیاز دارید بدانید

یک زوج در حال استراحت بر روی تخت‌های ماساژ در یک اتاق پر نور با پنجره‌های بزرگ

آیا خیره شدن عاشقانه به چشمان یکدیگر در طول یک شام با روشنایی شمع، دیگر خیلی عادی به نظر نمی‌رسد؟ آیا روزمرگی، آتش عشق را کم نور و اوضاع را زیادی راحت کرده؟

چه به دنبال گرم کردن فضا هستید یا می‌خواهید آن شخص خاص را به دُزی از خود مراقبتی میهمان کنید، ماساژ زوجی ممکن است دقیقاً چیزی باشد که هر دوی شما نیاز دارید.

ماساژ زوجی در خانه، به شما اجازه می‌دهد در لحظه‌ای واحد از آرامش لذت ببرید، بدون نگرانی در مورد اینکه بعد آن چه صحبت کنید، چگونه صورتحساب را تقسیم کنید یا چگونه به خانه برگردید.

ماساژ زوجی کاملاً در مورد این است که شما و شریک زندگی‌تان احساس حضور در لحظه و اکنون و آرامش کنید. با ماساژ زوجی در خانه، می‌توانید از پوشیدن حوله‌های خشن صرف نظر کنید و مستقیم به حالت آرامش کامل بروید. و چه کسی بهتر از شریک زندگی‌تان برای به اشتراک گذاشتن آن دُز اضافی از دوپامین است؟

ماساژ زوجی چیست؟

مطمئن نیستید که چقدر رایج است که با شریک زندگی‌تان ماساژ بگیرید، شاید به خودتان فکر کنید، “آیا ماساژهای زوجی عجیب نیستند؟” شما تنها نیستید! این یک احساس معمولی است، اما با ماساژ زوجی در خانه، شما قادر خواهید بود در راحتی فضای خودتان با درمانگران بسیار ماهری که به سمت شما می‌آیند، آرامش پیدا کنید.

ماساژهای زوجی به شما و شریک زندگی‌تان اجازه می‌دهند تا از ماساژهای آرام‌بخش و کامل بدن یا کنار هم (با دو درمانگر) یا یکی پس از دیگری (با یک درمانگر) لذت ببرید. با به اشتراک گذاشتن همان اتاق در طول جلسه ماساژ، می‌توانید از تمام مزایای یک جلسه ماساژ آرام‌بخش در کنار آن شخص خاص لذت ببرید.

چه انتظاراتی از یک ماساژ زوجی داشته باشیم

مطمئن نیستید که مزایای گرفتن ماساژ با شریک زندگی‌تان چیست، یا شاید می‌پرسید، “آیا ماساژ زوجی یک ایده خوب برای قرار است؟”

چند دلیل وجود دارد که ممکن است بخواهید این تجربه صمیمی را با کسی که با او قرار می‌گذارید به اشتراک بگذارید، چه به امید اینکه یکدیگر را بهتر بشناسید، یا گذراندن مدتی که با هم هستید.

تمام گرفتن ماساژ در مورد آزادسازی تنش است، با استفاده از لمس فیزیکی که به منظور آرامش و تسکین استرس بر بدن مالیده می‌شود و فشار می‌دهد و با داشتن شریک زندگی‌تان در کنارتان، این تجربه می‌تواند حس نزدیکی را تقویت کرده و احساسات وابستگی و علاقه شما به یکدیگر را تقویت کند.

اولویت دادن به مراقبت از خود اکسیتوسین را آزاد می‌کند (که به هورمون عشق معروف است) که احساسات پیوند و اعتماد را تقویت کرده و حتی می‌تواند به بهبود ارتباط کمک کند.

چگونه برای یک ماساژ زوجی آماده شویم

اینکه چه لباسی برای ماساژ زوجی بپوشید یک سؤال رایج است. خوشبختانه ما چند نکته داریم. لازم است ماساژ در خانه شما تا حد امکان آرام‌بخش باشد، پس آنچه می‌پوشید به شما بستگی دارد.

در حالی که از همه مشتریان خواسته می‌شود لباس زیر بپوشند، بقیه به نوع ماساژی که رزرو کرده‌اید بستگی دارد. برای ماساژهای ورزشی، ممکن است ترجیح دهید لباس‌های ورزشی بپوشید، در حالی که برای ماساژهای صندلی کاملاً با لباس باقی می‌مانید.

اگر ماساژی را انتخاب کرده‌اید که بر روی ضربات طولانی بدن تمرکز دارد، و به شرطی که احساس راحتی کنید می‌توانید پس از هماهنگی با ماساژ درمانگر لباس‌های خود را تا لباس زیر درآورید! یا برای جایگزین، لباس‌های راحت و سبک را انتخاب کنید.

درمانگر به شما برای آماده‌سازی فضای حریم خصوصی می‌دهد و فقط وقتی وارد اتاق می‌شود که شما راحت و آماده هستید. آن‌ها همچنین با حوله‌ها و ملحفه‌های تازه برای پوشاندن به سبک اوریگامی آماده خواهند بود، بنابراین شما هرگز احساس سرما یا بیش از حد برهنگی نخواهید کرد.

ماساژ زوج چگونه کار می‌کند؟

برای رزرو یک ماساژ زوجی سیار آماده هستید، اما هنوز در مورد جزئیات آن کنجکاو هستید؟

راه‌های مختلفی برای لذت بردن از یک ماساژ زوجی وجود دارد. شما می‌توانید بین داشتن دو میز ماساژ و دو درمانگر که همزمان کار می‌کنند، یا یکی پس از دیگری، با استفاده از یک میز و درمانگر ماساژ انتخاب کنید.

معمولاً درمانگر ماساژ شما پنج تا ۱۰ دقیقه زودتر می‌رسد تا تجهیزات را آماده کرده و چند سؤال از هر دو شما بپرسد، مانند اینکه آیا هرگونه آسیب‌دیدگی دارید یا تمایل دارید که روی قسمت‌های خاصی از بدن تمرکز شود.

بعد از ترک اتاق، شما زمانی خواهید داشت تا روی میز، یا در صورت انتخاب ماساژ نشسته، روی صندلی خود به راحتی مستقر شوید و درمانگر تنها وقتی شما آماده باشید، وارد می‌شود.

پس از جلسه، فرصتی خواهید داشت تا هرگونه سؤال خود را بپرسید و درمانگر ممکن است در حالی که تجهیزات خود را جمع می‌کند، پیشنهاداتی ارائه دهد.

اگر یک ماساژ یک ساعته رزرو کرده‌اید، دقیقاً همان را خواهید گرفت! زمان‌های آماده‌سازی و جمع‌آوری از زمان ماساژ شما کم نخواهد شد، پس به خاطر داشته باشید که یک بازه زمانی را با کمی فاصله اضافی از هر دو طرف انتخاب کنید تا احساس عجله نکنید.

هزینه ماساژ زوجی چقدر است؟

حالا قسمتی که منتظرش بودید: هزینه یک ماساژ زوجی چقدر است؟ خوب، این همه به این بستگی دارد که چقدر می‌خواهید جلسه شما طول بکشد. بهتر است پیش آر رزرو در مورد قیمت مستقیماً با ماساژ درمانگر صحبت کنید.

از کجا می‌توانم ماساژ زوجی بگیرم؟

درباره ایده رزرو یک ماساژ زوجی در منزل قانع شدید؟ اگر در یکی از شهرهای عمده ایران زندگی می‌کنید، استفاده از پلتفرمی مانند ماساژستان شما را به درمانگران ماساژ محلی و متخصص متصل می‌کند.

با استفاده از ماساژستان، شما می‌توانید درمان‌های درون خانه را به روشی سریع و آسان پیدا و رزرو کنید، بنابراین نیازی نیست ساعت‌ها وقت صرف جستجوی “ماساژ زوج نزدیک من” در گوگل کنید.

اگر هنوز آماده نیستید به تنهایی وارد یک اسپای روزانه شوید، یا فقط می‌خواهید روز را به آرامش‌بخش‌ترین شکل ممکن سپری کنید، ماساژ زوجی در منزل همه آرامش و بازسازی یک درمان اسپا را مستقیماً به در خانه شما می‌آورد.

چه بخواهید دو ماساژ درمانگر جداگانه داشته باشید یا همان درمانگر را برای قرارهای پشت‌سرهم رزرو کنید، می‌توانید ماساژ درمانگران متخصص را که به خانه شما می‌آیند را با ماساژستان پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید