ماساژ مار

بسیاری از ماساژ و آب درمانی‌های سراسر جهان واقعاً عجیب هستند. ماساژ با مار به انگلیسی Snake Massage احتمالاً عجیب‌ترین آن‌هاست که حتی قبل از شروع جلسه هم باعث ترس می‌شود. می‌توانید تصور کنید که یک یا دو مار 200 کیلوگرمی 15 دقیقه روی بدنتان بخزند و ماساژتان بدهند؟ مردم جنوب شرقی آسیا با این ماساژ وحشتناک آشنا هستند و بسیاری از آن‌ها فکر می‌کنند این ماساژ ارزش تحمل این ترس را دارد. اما برای ما که همیشه سعی کرده‌ایم از این موجودات وحشی دور باشیم این یک ماساژ وحشتناک است که احتمالاً هیچ‌وقت سراغش نخواهیم رفت.

یک ماساژ مار همیشه شامل مارهای بزرگ نمی‌شود، زیرا برخی از اپراتورهای ماساژ از مارهای کمی نیز استفاده می‌کنند. بنابراین از ترکیبی از مارهای بزرگ و کوچک استفاده نکنید. در کنار هم، خزندگان بزرگ و کوچک به یک درجه در فشار ماساژ دست می‌یابند به همان روشی که یک پزشک ماساژ منظم در یک جلسه ماساژ منظم فشار را با شدت‌های مختلف اعمال کند.

ماساژور چند مار را بر روی پشت برهنه زن گذاشته و ماساژ مار میدهد.

به تنهایی انجام ندهید

ابتدا فرد ماساژ دهنده برای شستشوی مارها به یک ماسور نیاز دارد. او همچنین باید اطمینان حاصل کند که خزندگان قبل از اینکه روی بدن شما قرار بگیرد خشک و تمیز هستند. چه کسی تا به حال متوجه شده است که مارها چنین متخصصان ماساژ طبیعی را ایجاد می‌کنند؟ البته برخی از آموزش مار مورد نیاز است، اما در بیشتر موارد، حیوانات فقط کاری را انجام می‌دهند که به‌طور طبیعی انجام می‌دهند در فیلیپین، متخصصان ماساژ طبیعی قبل از اینکه به کار خود بپردازند،  باید 10 مرغ تغذیه کنند تا اطمینان حاصل کنند که آن‌ها به رفتارهای شکارگرانه طبیعی خود متوسل نمی‌شوند.

از این گذشته، در هر جلسه ماساژ مار می‌توانند یک ساعت در محل کار خود باشند، اگرچه بیشتر درمانگاه‌ها جلسات 15 دقیقه‌ای را ارائه می‌دهند. بنابراین، نگه داشتن مارها در هنگام کار، تغذیه خوبی می‌کنند و به حفظ روحیه کاری خود می‌انجامند. روزنامه دیلی میل گزارش داده است که باغ وحش شهر سبو فیلیپین ماساژ مار را به گردشگران ارائه می‌دهد، این کار با تخصص زبان مچی نه یک چهار پیتون اهلی شده برمه انجام می‌شود.


مطالب زیر برای افزایش دانش و آگاهی شما مفید خواهند بود:

دیدگاهتان را بنویسید