ماساژ هایلوت برای آرامش و تندرستی

ماساژ هایلوت یک سبک منحصر به فرد از ماساژ است که بر روی جریان انرژی و نقاط فشار بدن تمرکز دارد، ذهن را آرام و به کاهش استرس کمک می کند. با مزایای آن آشنا شوید.

مرد جوان بصورت برهنه دراز کشیده و ماساژتراپیست در حال گرم کردن برگ ها برای انجام ماساژ هایلوت است

ماساژ هایلوت چیست؟

کسانی که به ماساژ دستی علاقه‌مندند می‌توانند ماساژ هایلوت به انگلیسی Hilot Massage فیلیپین را امتحان کنند. در مناطق روستایی، معمولاً یک مرد نسبتاً سالخورده وجود دارد که تصور می‌شود توانایی درمان از طریق ماساژ را دارد. مانگی هایلوت یا درمانگر پس از به دست آوردن اعتماد مردم با این مهارت شناخته می‌شود. تعریف او معمولاً به روستاهای اطراف هم می‌رسد و مانگی هایلوت از محبوبیتش و دیدن کسانی که ساعت‌ها رانندگی می‌کنند تا ماساژ او را تجربه کنند لذت می‌برد. اعتقاد بر این است که متخصص هایلوت می‌تواند بفهمد چرا هر مشتری از درد یا چیز دیگری رنج می‌برد. این ماساژ شامل واردکردن فشار کافی به نقاط خاصی از بدن می‌شود که آسیب دیده یا نیاز به ماساژ دارد.

ماساژ هایلوت یک روش ماساژ سنتی فیلیپینی است که باعث تقویت بافت‌های عمیق بدن و در نتیجه باعث بهبود عضلات آسیب دیده می‌شود. در واقع ماساژ هایلوت یک تکنیک منحصربه‌فرد است که شامل فشار عمیق، خمیر ورز ملایم است. ماساژ درمانی هایلوت استفاده از روغن‌های گیاهی فوق‌العاده را شامل می‌شود. این‌ها شامل عصاره‌های گیاهی مخصوصی است که می‌تواند در درمان سلامت عمومی بدن انسان کمک کند. هنگامی‌که بدن انسان روغن‌های گیاهی را جذب می‌کند، پوست هرچه ملتهب شود نرم‌تر می‌شود و درد عضلات کاهش می‌یابد. در حین ماساژ، درمانگر مقداری از این روغن‌های گرم را به بدن شما منتقل می‌کند، به‌ویژه روی مناطق دردناک متمرکز می‌شود. ماساژ هایلوت یکی از مؤثرترین روش‌های درمانی برای درمان عضلات درد و سفت، تسکین درد و از بین بردن هرگونه سموم است.

همچنین ماساژ هایلوت اغلب برای دست‌کاری اسکلت برای درمان مشکلات دیسک نخاعی استفاده می‌شود. ماساژ Hilot Healing دارای خاصیت درمانی فوق‌العاده‌ای بر سلامت عمومی بدن انسان است. این انعطاف‌پذیری و تناسب‌اندام همه‌جانبه را بهبود می‌بخشد، درحالی‌که عضلات عمیق را نیز شل می‌کند. ماساژ شفابخش هایلوت باعث رفع خستگی و تنش نیز می‌شود. ماساژ هایلوت یک درمان عالی برای کارکنان اداری و ورزشکاران است، زیرا در احیای اعصاب، بهبود بافت‌های آسیب دیده و تسکین هرچه عضلات تنگ و دردناک بسیار مفید است.

معنی لغوی هایلوت

Hilot یک کلمه فیلیپینی است که برای توصیف یک شفادهنده استفاده می‌شود. هایلوت که در فیلیپین شناخته می‌شود، یک هنر شفا دادن است که شامل شهود و ماساژ است. درمانگر Hilot که manghihilot یا albularyo نامیده می‌شود، در ماساژ و ارتباط بدن و ذهن آموزش دیده ست. گرچه هایلوت ماساژ عمیق بافت است، لمس ملایم نیز هست.Manghihilo به‌ طور مستقیم بدن را لمس می‌کند و دست را به‌عنوان وسیله‌ای برای تشخیص نواحی بدن بکار می‌برد.

manghihilot با اطلاعاتی که در دست دارد در جهت ارائه تعادل و تسکین بدن ارائه می‌دهد. به دلیل تمرکز بر روی درمان نواحی آسیب دیده هر جلسه منحصربه‌فرد است. هایلوت یک ماساژ معمولی نیست که فرد به‌عنوان یک نوع آرامش درمانی لمسی به دنبال دارد. به همین دلیل بعید به نظر می‌رسد این نوع ماساژ را بر روی یک منو معمولی از ماساژ در یک محیط آبگرم انتخاب کنید. تمرکز آن برای شناسایی مشکلات در بدن و اصلاح آن‌ها است. جلسه هایلوت گرچه ممکن است موجب کاهش استرس و آرامش عضلات شود، اما خود ماساژ هایلوت واقعاً ممکن است همراه با آرامش صورت نگیرد و باعث ناراحتی بافت‌های عمیق شود چراکه این مسئله برای رسیدن به منبع درد و تعادل است.

همانند ملاقات با پزشک، به‌احتمال زیاد از طریق manghihilot از شما سؤال خواهد شد یا یک ورق پرس و جو به شما ارائه خواهد شد و به مشتری اجازه می‌دهد که نگرانی‌ها و یا شکایات را به‌عنوان بخشی از ارزیابی کامل مطرح نماید.  از شما خواسته می‌شود که خروجی ادرار یا نظم / بی‌نظمی مدفوع را توصیف کنید. پالس مشتری (قدرت، ضعف و غیره) موردسنجش قرار خواهد گرفت تا شناسایی شود به‌عنوان مثال، انرژی‌های بیش‌ازحد آتش می‌تواند مصرف شود، آب کافی نمی‌تواند به معنای احساسات مبهم و غیره باشد.  بدن نیز می‌تواند برای رنگ‌آمیزی، درجه حرارت، حساسیت، توده‌های واضح،  زخم‌های باز و غیره مورد ارزیابی قرار گیرد.

مزایای ماساژ هایلوت

  1. تعادل و هماهنگی De-stresses
  2. بهبود گردش
  3. بهبود شیوه زندگی
  4. ارتقا سلامت

کلیات فواید ماساژ هایلوت

تنش عضلانی فشار پس از بارداری بازیابی قبل از شروع درمان، مراسم یا آداب معاشرت را انجام می‌دهد، برای رسیدن به اجداد خود برای کمک. این مراسم به‌عنوان تأیید عقل و خدمت به‌عنوان ادای احترام به‌حساب می‌آید. درمان‌هایی که با هایلوت دست در دست دارند عبارت‌اند از: درمان‌های گیاهی، درمان فشرده سازی و مدیریت استرس. ابزارهایی که ممکن است در درمان هایلوت گنجانیده شوند، روغن نارگیل یا برگ موز نارگیل است که به‌صورت یک ضدعفونی کننده پاک کننده و دستگاه‌های ماساژ مختلف برای کمک به حفظ فشار بافت بدن و عضلات فشار ماندگار به نوار در بدن اعمال می‌شود.


مطالب زیر برای افزایش دانش و آگاهی شما مفید خواهند بود:

دیدگاهتان را بنویسید