4 راه ایمن ماندن در هنگام ارائه ماساژ در محل مشتری

ماساژ یک عمل آرامش بخش است، اما محافظت جسمی و روانی از خودتان در طول جلسه ماساژ بسیار مهم است. در اینجا پنج نکته برای ایمن ماندن در هنگام ماساژ دادن آورده شده.‏

ماساژدهنده خانم به خانه مشتری مراجعه کرده و در حال آشنایی با مشتری و ورود به خانه است

اهمیت ایمنی

ایمن ماندن در انجام قرار ملاقات در محل مشتری همیشه برای هر ارائه‌دهنده‌ای که این نوع خدمات را ارائه می‌دهد در اولویت است. ازآنجایی‌که همه‌گیری ویروس کرونا بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک سلامت و تندرستی را ویران کرده، بسیاری از ماساژتراپیست ها مجبور شده‌اند مدل کسب‌وکار خود را به‌سرعت به ارائه خدمات در محل تغییر دهند. ازآنجایی‌که افراد بیشتر و بیشتری انتخاب می‌کنند تا در خانه بمانند، تجارت ارائه خدمات ماساژ در خانه تقریباً یک‌شبه رشد کرده است. داشتن یک فضای تجاری نیز برای بسیاری از ماساژ دهنده‌ها تقریباً غیرعملی است و بسیاری هم تصمیم گرفته‌اند که مکان فیزیکی خود را به‌طور کامل تعطیل کنند.

شروع ارائه خدمات در محل مشتری یک گسترش کسب‌وکار طبیعی برای ماساژ درمانگران، درمانگران ریکی و موارد دیگر است. برای برخی، این تنها گزینه برای باز نگه‌داشتن کسب و کار است. مردم نیز متوجه شدند که خدمات عملی را نمی‌توان از طریق تماس از راه دور انجام داد.

ایمن ماندن در طول حضور در خانه مشتری اولویت اصلی است. نشناختن فضا، ملاقات با یک مشتری جدید آن‌هم در محل زندگی آن‌ها می‌تواند دلهره زیادی برای اولین بار ایجاد کند. در این مقاله، ما در مورد 4 راه برای ایمن ماندن در هنگام ارائه خدمات در محل مشتری صحبت خواهیم کرد.

قبل از قرار گذاشتن برای رفتن به محل مشتری، مشتریان خود را فیلتر کنید

فیلتر مشتریان خود قبل از انجام برنامه به شما کمک می‌کند تاکمی بیشتر با آن‌ها آشنا شوید. مشتریان نباید در ارائه نام کامل، آدرس، ایمیل، شماره تلفن و در برخی موارد محل کار و عنوان شغلی خود هیچ تردیدی از خود نشان دهند. پس از دریافت این اطلاعات اولیه در گوگل و رسانه‌های اجتماعی به دنبال اطلاعات مفید در خصوص مشتری خود بگردید.

قبل از تنظیم قرار یک فرم اطلاعات مشتری ارسال کنید

ارسال فرم پذیرش قبل از قرار ملاقات به شما این امکان را می‌دهد تا تمام اطلاعات آن‌ها را دریافت کنید و قبل از رسیدن به محل فیزیکی ارزیابی کنید و همچنین بدانید آن‌ها به دنبال چه نوع ماساژی هستند. مشتری که به دنبال یک جلسه ماساژ معمولی است، در پر کردن تمام فیلدهای فرم شما هیچ تردیدی نخواهد داشت. تأکید بر اینکه تمامی فیلدها برای تأیید آن‌ها به‌عنوان مشتری الزامی است، قویاً پیشنهاد می‌شود.

کسی را در جریان قرار ملاقات خود بگذارید

یکی از مهم‌ترین نکات ایمنی این است که به کسی در مورد قرار ملاقات خود بگویید. دادن مکان و زمان برنامه خود به شخص مورداطمینان و اطلاع‌رسانی اینکه فردی از محل حضور شما آگاه است، بسیار مهم است. اگر کسی را ندارید که به آن تکیه کنید، یک تاکتیک خوب این است که در لحظه ورود یک تماس تلفنی جعلی در مقابل مشتری خود برقرار کنید تا غیرمستقیم این آگاهی را به مشتری بدهید که فردی از موقعیت مکانی شما آگاه است.

از شهود خود بهره ببرید

درنهایت، از شهود خود استفاده کنید. قلب شما هر آنچه را که باید در مورد یک موقعیت یا مشتری خاص بدانید به شما می‌گوید و یاد می‌گیرید که به آن اعتماد کنید. بسیاری از اوقات، ماساژ دهندگان به خاطر رد کردن یک مشتری احساس گناه می‌کنند، اما همیشه به یاد داشته باشند که شما به هیچ‌کس مدیون نیستید. اگر کسی احساس خطر می‌کند که احتمالاً واقعیت دارد، هیچ پولی ارزش به خطر انداختن زندگی شمارا ندارد. پس اول ایمنی.

همان‌طور که می‌بینیم کسب‌وکارهای کوچک بیشتر و بیشتری تعطیل می‌شوند، این لزوماً به این معنی نیست که کسب‌وکار شما نیز باید به‌طور کامل فعالیت خود را تعطیل کند. ازآنجایی‌که جریان درآمد ممکن است کاهش‌یافته باشد، ارائه پیشنهاد خدمات در محل برای مشتریان شما ورودی موردنیاز برای دوام کسب‌وکار شمارا فراهم می‌کند. سلامتی و تندرستی به‌خصوص در حال حاضر بسیار حائز اهمیت است.

مردم ممکن است صندلی‌ها، ابزارهای مختلف و حتی ربات‌هایی داشته باشند که بتوانند برای بیماران تسکین‌دهنده باشند، اما مسلم است که هیچ‌چیز واقعاً نمی‌تواند جایگزین ارتباط انسان با انسان شود.


مطالب زیر برای افزایش دانش و آگاهی شما مفید خواهند بود:

دیدگاهتان را بنویسید