خانه > مطالب و آموزشهای ماساژ > فواید و اثرات ماساژ رفلکسولوژی

فواید و اثرات ماساژ رفلکسولوژی

شناخت فواید و اثرات ماساژ رفلکسولوژی که به وسیله رهایی نیمه آگاهانه از ترس‌های بیماری‌های معمولی را ‏بهبود می‌بخشد. ‏

فرد دریافت کننده رفلکس پس از ماساژ به طور کلی احساس بسیار شگفت انگیزی پیدا می‌کند. این افراد هوشیارتر می‌شوند و احساس جوانی، نشاط، آرامش و خشنودی می‌کنند و هنگام حرکت احساس می‌کنند در پاهایشان فنر وجود دارد.

هنگام ماساژ، تنش از بین می‌رود و گردش خون در مویرگ‌های خونی آرامش یافته و جریان تازه‌ای می‌یابد و سبب پخش مواد مغذی و نیروهای زنده حیاتی به طور مؤثر و کافی در سراسر بدن می‌شود. هم چنین در این شرایط مواد زائد و سمی آسان‌تر از بین می‌روند.

نتیجه سم زدایی رهایی از احساس‌های دردسر ساز و بی‌ارزشی است که اثرات بسیار مخرب و خطرناکی دارد. رفلکس شناس با اجتناب از هر گونه موانع رشد شخصی و خود باوری، با هر گونه تمایلات ناخواسته مقابله می‌کند. با دوری از حصارها احساسی، ذهن، جسم و روح فرد را روشن کرده، برای آرامش درونی و هماهنگی ذهنی فضای کافی ایجاد می‌کند. به این ترتیب برای عملکرد مؤثر و طبیعی جسم، ذهن و روح شرایط مطلوب فراهم و منابع انرژی جسمی در سطح بسیار اندک دوباره ذخیره و احیاء می‌شود.

بهبود بیماری‌های متداول به وسیله ماساژ رفلکسولوژی

ماساژ رفلکسولوژی به وسیله رهایی نیمه آگاهانه از ترس‌های احساسی (که ضربه عاطفی بر ذهن وارد می‌کنند، جسم انسان را از شکل می‌اندازند و روح را دچار غم و اندوه می‌کنند) بیماری‌های معمولی را بهبود می‌بخشد.

بیشتر مواقع بهبودی زمانی ایجاد می‌شود که:

· ذهن، فردیت خود را بپذیرد و ابراز کند.

· استعدادهای فردی واقعیت پیدا کنند و تصفیه شوند.

  • عشق خالصانه وجود داشته باشد.
  • جسم از نشانه‌های پریشانی رهایی یابد.
  • احساس افسردگی پس از بیماری از بین برود.
  • تغییر ذهنی از ایجاد مجدد بیماری جلوگیری کند.
  • هماهنگی و آرامش درونی به وجود آید.
  • برای بهبود یافتن علاقه و تمایل وجود داشته باشد.

تمام این موارد به وسیله ماساژ رفلکسولوژی میسر و امکان پذیر می‌شود و به انسان کمک می‌کند تا خودش را برای زندگی بهتر آماده کند.


مطالب زیر برای افزایش دانش و آگاهی شما مفید خواهند بود:

دیدگاهتان را بنویسید