ماساژ تایلندی

ماساژ تایلندی Thai Massage درواقع ترکیبی از طب فشاری، یوگای مکمل و اصول آیورودا هندی است. این ماساژ بسیار متفاوت‌تر از اکثر سبک‌های ماساژ سنتی است و طی گرفتن این ماساژ مشتری تجربه شدیدتر و پرانرژی‌تر را تجربه می‌کند.

به‌جای استفاده از میز، یک حصیر پوشیده روی زمین قرار می‌گیرد. در این نوع ماساژ از حرکات زیادی استفاده می‌شود. هنگامی‌که از طریق یکسری حالت‌ها و حرکات کششی به شما ماساژ داده می‌شود، باید لباس راحتی بپوشید تا امکان حرکت آزادانه را داشته باشید. در این نوع ماساژ از روغن و لوسیون استفاده نمی‌شود.

ممکن است که یک مشاهده‌کننده، ماساژ تایلندی را مانند رقصی توصیف کند که در آن ماساژ دهنده از طریق حرکات و کشش‌های مختلف مشتری خود را هدایت و کمک می کند.

در طول جلسه ماساژ، شما از طریق طیف وسیعی از موقعیت‌های یوگا، حرکت داده خواهید شد. همچنین شما تحریک مفاصل و انقباض عضلات را احساس خواهید کرد که هردوی آن‌ها به اثربخشی این روش شگفت‌انگیز می‌افزایند. انتظار داشته باشید ماساژ دهنده در طی انجام ماساژ تایلندی، از دست‌ها، پاها، زانوهای خود بر روی شما استفاده کند. برخی از مزایای ماساژ تایلندی عبارت‌اند از کاهش استرس، بهبود گردش خون و افزایش انعطاف‌پذیری. یک جلسه ماساژ تایلندی مؤثر، مشابه یوگا، به شما کمک می کند تا بیشتر احساس تمرکز، آرامش و راحتی کنید.


مطالب زیر برای افزایش دانش و آگاهی شما مفید خواهند بود: