ماساژ هپی: هر آنچه باید بدانید

درباره ماساژ هپی شنیده‌اید و به دنبال اطلاعات بیشتری درباره این ماساژ مرموز هستید؟ یا ‏در جستجوی افرادی هستید که آن را ارائه می‌کنند به‌هرحال پاسخ شما اینجاست.

مرد بدون لباس دراز کشیده و ماساژور خانم با دو دستش پشت او را ماساژ میدهد

احتمالاً قبلاً درباره یک ماساژ هپی شنیده‌اید، اما ممکن است ندانید که چه معنایی دارد. اساساً این یکی از انواع ماساژهای اروتیک رایج است که می‌توانید در بسیاری از نقاط جهان دریافت کنید. با این حال، ماساژ هپی اندکی با سایر انواع ماساژها متفاوت است. در این پست هر آنچه را که باید در مورد ماساژ هپی بدانید را توضیح خواهیم داد.

ماساژ هپی چیست؟

ماساژ هپی (Happy Ending Massage) یک ماساژ ویژه است که مانند سایر ماساژهای اروتیک شروع می‌شود اما معمولاً با یک عمل جنسی تکمیل می‌شود. به عبارت دیگر، ماساژور ابتدا در حالیکه قسمت‌های مختلف بدن شما را مالش می‌دهد به شما یک ماساژ استثنایی می‌دهد. در پایان ماساژ، ماسیس یا ماسور برای اطمینان از رسیدن به ارگاسم که یک پایان خوش محسوب می‌شود است، عملی جنسی انجام می‌دهند.

با این حال، توجه به این نکته مهم است که عمل جنسی معمولاً به معنای رابطه جنسی از طریق دخول نیست. در بیشتر موارد، ماسیس یا ماسور با استفاده از دست (Hand Job) خود به شما لذت جنسی می‌دهند تا زمانیکه مطمئن شود شما ارگاسم شده‌اید.

قابل توجه است که یک ماساژ هپی با یک ماساژ معمولی اروتیک متفاوت است. به این دلیل که ماساژور عمداً سعی می‌کند تا شما را در پایان جلسه ماساژ به ارگاسم برساند اما در اشکال دیگر ماساژهای اروتیک، شاید به ارگاسم برسید اما ماساژور شما را برای ارضا شدن تحریک نمی‌کند. توجه داشته باشید که تحریک جنسی فقط توسط ماسیس یا ماسور و پس از کسب رضایت از ماساژ گیرنده انجام می‌شود.

تاریخچه ماساژ هپی

ماساژهای اروتیک چندین قرن است که وجود دارند. با این حال، اصطلاح “ماساژ هپی” نسبتاً جدید است. اولین بار در سال 1999 یک روزنامه استرالیایی از آن برای توضیح ماساژی که شامل یک عمل جنسی است استفاده کرد. چند سال بعد، این اصطلاح در مکان‌های مختلف سراسر جهان رایج شد.

فواید ماساژ هپی

از آنجایی که یک ماساژ هپی فقط شکل دیگری از ماساژ است، بیشتر فواید یک ماساژ سنتی را در بر دارد. برخی از چیزهایی که می‌توانید از ماساژ هپی به دست آورید عبارتند از:

  • می‌تواند سلامت ذهنی، جسمی و عاطفی شما را بهبود بخشد.
  • می‌تواند گردش خون شما را تقویت کند.
  • به رهایی از استرس کمک می‌کند.
  • می‌تواند به مقابله با طیف گسترده‌ای از مشکلات جنسی مانند انزال زودرس، اختلال نعوظ و غیره کمک کند.
  • می‌تواند با اضطراب و سایر مسائل مربوط به سلامت روان مقابله کند.
  • از طریق توانایی خود در قرار دادن شما در حالت خلسه می‌تواند آرامش ذهنی را تشویق کند. بنابراین، از شر محدودیت‌های جسمانی که بر سلامت روان شما تأثیر می‌گذارد خلاص می‌شوید.
  • می‌تواند به شما کمک کند تا در مورد برخی از اعضای بدن که می‌توانند شما را در پیش از رابطه جنسی تحریک کنند، بیشتر بدانید.

راهنمای گام به گام ماساژ هپی

وقتی برای یک ماساژ با پایان خوش می‌روید، باید انتظار موارد زیر را داشته باشید:

آماده سازی

مانند سایر انواع ماساژ، نیاز هست تا ماساژ درمانگر و مشتری برای یک ماساژ هپی بصورت مناسب آماده شوند. مشتری به دنبال ماساژور وارد اتاقی می‌شود که باید لباس‌های خود را برای انجام ماساژ درآورد. مشتری روی تخت دراز می‌کشد و با حوله پوشانده می‌شود.

به طور معمول، اتاق برای این وضعیت آماده می‌شود. نور، موسیقی پس‌زمینه و رایحه‌ها برای این فضا هماهنگ برای این موقعیت می‌شوند.

ماساژ آهسته و اروتیک

حالا ماسور یا ماسیس بعد از ریختن مقداری روغن ماساژ اروتیک روی پوست شما شروع به کار روی بدنتان می‌کند. ماساژ اغلب از پشت شروع می‌شود و به سایر قسمت‌های بدن گسترش می‌یابد. ماساژدرمانگر گردن، قفسه سینه، ران‌ها، صورت و مناطق دیگر را آهسته و اروتیک لمس می‌کند.

با گذشت زمان، آن‌ها پس از گرفتن رضایت از شما به سراغ اندام جنسی می‌روند. وقتی از لذت ناشی از آن ناله می‌کنید، ماساژ شدیدتر می‌شود.

بسته به توافق شما، ماساژ آرام و اروتیک می‌تواند حدود 30 دقیقه یا بیشتر طول بکشد. از بیان هر گونه ناراحتی در حین ماساژ خودداری نکنید.

پایان خوش

در زمان اوج جلسه، ماساژدرمانگر پایان خوشی را به شما می‌دهد که انتظارش را دارید. معمولاً درمانگر برای شما سکس دستی انجام می‌دهد. برای زنان، این می‌تواند به صورت وارد کردن انگشت یا تحریک کلیتورال باشد.

با این حال، برخی از ماسورها یا ماسیس ها ممکن است آن را فراتر از تحریک صِرف انجام دهند. آن‌ها ممکن است درصورت کسب رضایت شما از شما بخواهند که برای برقراری رابطه جنسی از کاندوم استفاده کنید. اما باید بدانید که این امر به ندرت در سالن‌های ماساژ معتبر اتفاق می افتد.

پایان جلسه

پس از ارگاسم، باید خود را رفرش و لباس‌هایتان را بپوشید و می‌توانید برای رفتن به خانه آماده شوید. توصیه می‌شود برای خدماتی که از آن لذت برده‌اید به ماسیس یا ماسور خود انعام دهید.

ماساژ پشت ران و ساق پا دختر جوان در محیطی رمانتیک توسط ماسور آقا که با ماساژ هپی به پایان میرسد
ماساژ هپی خانم

آداب گرفتن ماساژ هپی

هنگامی که برای ماساژ اروتیک مراجعه می‌کنید، باید آداب زیر را رعایت کنید:

به ماساتراپیست خود احترام بگذارید

به عنوان یک مشتری، احترام به ماساژ درمانگر و سایر افراد در سالن بسیار مهم است. شما مجبور نیستید با کسی دوست شوید یا گپ بزنید اما به او بی احترامی هم نکنید.

قبل از ماساژ دوش بگیرید

شما نمی‌خواهید ماساژدرمانگر، بوی بد بدن شما را تحمل کند. بنابراین قبل از رفتن به ماساژ حتماً دوش بگیرید.

هنگام انتخاب ماسیس یا ماسور گستاخ نباشید

در برخی از سالن‌های ماساژ، شما مجاز خواهید بود ماسور یا ماسیس مورد نظر خود را انتخاب کنید. اما در هنگام انتخاب هر کسی باید مؤدب باشید. کاری نکنید که کسی احساس بی کفایتی کند. هر ماساژتراپیسیتی را که می‌خواهید انتخاب کنید و ادامه دهید.

هرگز درخواست رابطه جنسی نکنید

اگرچه این یک ماساژ هپی است، اما هرگز نباید درخواست رابطه جنسی کنید. از ماسور یا ماسیس فقط انتظار می‌رود که به شما سکس دستی (Hand Job) بدهند. آن‌ها نیازی به رابطه جنسی با شما ندارند. بنابراین، درخواست رابطه جنسی نکنید. از ماساژت لذت ببرید و به خانه بروید.


مطالب زیر برای افزایش دانش و آگاهی شما مفید خواهند بود:

دیدگاهتان را بنویسید